Home About Us Products Certificates Cooking Downloads Guestbook Contact
 
محصولات این شرکت با نام تجاری شیرآوران به بازار عرضه می شود. در واقع این شرکت یکی از شرکتهای زنجیره ای شیرآوران است.
تنوع تولیدات در شرکت با توجه به قدمت آن نشانی از تفکر پویای مدیران و کارکنان آن دارد. محصولات شرکت شامل 3 نوع خمیر پیراشکی و 7 نوع خمیر پیتزا می شود.

انواع محصولات شیـرآوران عبارتند از:خمیر پیراشکی زعفرانی: خمیر پیراشکی زعفرانی شیرآوران یکی از جدیدترین محصولات این شرکت است. این خمیر با طعم و رایحۀ زعفران و از زعفران سرگل خالص تهیه شده است.در این محصول هیچ گونه افزودنی غیر طبیعی و یا مادۀ رنگی وجود ندارد. با توجه به خواص زعفران این نوع خمیر ایجاد نشاط و شادی می کند و برای پخت انواع شیرینی هم مناسب است.خمیر پیراشکی پپرونی: خمیر پیراشکی پپرونی شیرآوران یکی از جدیدترین محصولات این شرکت است. این محصول مانند خمیر پیتزای پپرونی حاوی ادویۀ کاری است و علاوه بر پیراشکی برای طبخ سمبوسه و راویولی هم مناسب است.

خمیر پیراشکی: خمير پيراشکي همانند ديگر محصولات شيرآوران به روش تمام اتوماتيک تهيه مي‌شود.این محصول با ايده‌ي اوليه‌ي «سهولت در طبخ اين خوراکي لذيذ» و «مصرف آن با اطمينان از بهداشتي بودن مواد اوليه» توليد مي‌شود. خمير پیراشکی شیرآوران علاوه بر پيراشکي، در طبخ گستره‌ي وسيعي از ديگر خوراکي‌هاي مشابه، مانند راويولي، سنبوسه و انواع شيريني‌ها استفاده می شود.خمیر پیتزای ساده:
که دارای سایز معمولی است و طعم آن بنا بر ذائقه عموم مصرف کنندگان بوده است. 


خمیر پیتزای زعفرانی: این نوع خمیر پیتزا با طعم و رایحه زعفران و از زعفران سرگل خالص تهیه شده است.هیچگونه افزودنی و یا ماده رنگی در این محصول موجود نیست و مورد تأیید کامل اداره نظارت می باشد. این نوع خمیر پیتزا با توجه به خواص زعفران ایجاد نشاط و شادی می کند و همچنین در مجالس و مهمانی ها پس از پخت بسیار مطلوب است. 
خمیر پیتزای پپرونی:
این نوع خمیر پیتزا از نظر طعم و عطر کاملآ با ادویه اضافه شده در پیتزا هماهنگ است و نیاز به اضافه کردن ادویه را بر طبق ذائقه مصرف کننده تا حد زیادی مرتفع می سازد. خمیر پیتزای پپرونی بر طبق آمارگیری وسیع انجام شده طرفداران زیادی دارد. 
خمیر پیتزای آویشن:
با توجه به اینکه آویشن یک گیاه خوشبو است که در تولید اکثر غذاهای فانتزی اعم از لازانیا، پیتزا و ماکارونی استفاده می شود ولی ممکن است به دلیل دیر اضافه شدن این ادویه غذا به طور کامل طعم این ادویه را دریافت نکند لذا خمیر پیتزا با طعم و رایحه آویشن نیاز به اضافه کردن این ادویه به غذا را بطور کامل از بین می برد و طعم بسیار مطلوبی به غذا می دهد. خمیر پیتزای فرانسوی:
این نوع خمیر پیتزا با طعم شیر تولید می گردد و بدلیل اینکه تولید خمیر با شیر یکی از فرآیندهای ابتدایی تولید خمیر پیتزا بوده است و با توجه به اینکه شیر در اثر ماندگاری بدلیل بالا رفتن اسیدیته ترش می گردد این خمیر با طعم شیر پاستوریزه و تازه تولید شده و زمان ماندگاری آن در فریزر 6 ماه است. طعم این خمیر به قدری مطلوب است که بدون مواد تشکیل دهنده پیتزا نیز کاملآ مشهود است. خمیر پیتزای لقمه:
این نوع خمیر پیتزا با طعم شیر و در سایز کوچک زده می شود و در اکثر مهمانی ها و تولدها مورد استقبال قرار می گیرد. 


خمیر پیتزای مینی:
این نوع خمیر پیتزا با روش خمیر پیتزا ساده تولید می شود. فقط از نظر سایز با خمیر پیتزا ساده متفاوت است و بصورت پیتزا یکنفره پخت می شود.